Pátek 5. června 2020, svátek má Dobroslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Pátek 5. června 2020 Dobroslav

Vaginální průmysl zažívá zlatou éru

23. 05. 2020 13:09:00
Někdy lituju toho, že nejsem ženská. Jak krásně by se mi umíralo, kdyby mě někdo slavný poplácal po zadku, a já z toho vyrobil mezinárodní skandál. Aneb Jak německá novinářka obvinila francouzského exprezidenta.

Dvaadevadesátiletý dědeček sáhnul jakési ženské na zadek a dal jí pusu na krk a teď je z toho mezinárodní aféra. Kdyby se jednalo o bezejmenného seniora z důchoďáku v Horní Lhotě, odbylo by se to nanejvýš napomenutím hříšníka ředitelkou starobince a bonboniérou pro ublíženou paní. Jenže oním nenechavým dědou byl někdejší francouzský prezident Valéry Giscard d’Estaing. Ten měl údajně před dvěma lety takto obtěžovat německou novinářku, co s ním dělala rozhovor.

Teda ta má ale starosti, tahleta Ann-Kathrin Strackeová! Udělala by pro lidstvo mnohem líp, kdyby radši mediálně rozvířila zásadní problém, že v Česku se prodávají Trenčianské fazole s párkem za padesát korun za plechovku, přičemž když si koupíte pixli fazolí i párek zvlášť, vyjde to jen na dvacku. O tom já bych vedl vášnivou společenskou debatu! Ale ona ne, ona musí otravovat chudáka dědu, kterému z dřívějšího vysokého postavení zbylo akorát to postavení.

Jiná by byla ráda, že ji poplácal francouzský exprezident, ale megera místo toho dělá dusno. Kdyby to aspoň byla nějaká kočka, ale Ann-Kathrin Strackeová vypadá jak zvoník od Matky Boží v ženské variantě. Absolutně nechápu, kam dal ten d’Estaing oči; zrak už mu asi taky dvakrát neslouží.

Na otázku, proč přišla s obviněním až 15 měsíců poté, co došlo k rozhovoru, Strackeová odvětila, že se radila s právníky. Tak to byl asi blesk pomalejší brácha těch právníků, protože řešit skoro rok a půl takovouhle vulvovinu... Na druhé straně to chápu, protože uplést z hovínka bič bývá kolikrát velice časově náročné.

„Udělala jsem rozhovor, který proběhl dobře. Po něm jsem požádala o skupinový snímek s Valérym Giscardem d’Estaingem. Jeho zaměstnanec fotil a Giscard d’Estaing mi položil ruku na pas a poté na zadek. Během druhé fotografie udělal znovu to samé. Snažila jsem se jeho ruku odtlačit, ale nešlo to. Měla jsem pocit, že na tom trvá,“ vyprávěla Strackeová.

A proč jako ta kráva normálně neodešla? Copak nezná ten případ znásilnění zezadu, které soud smetl ze stolu s tím, že poškozená mohla během styku odejít?

„Chtěl mi ukázat fotografie pověšené na zdi. Znovu mi položil ruku na pas a hýždě. Snažila jsem se odejít, ale nepodařilo se mi to,“ tvrdí novinářka, která signalizovala kolegům, že něco není v pořádku. Při odchodu ji ještě Giscard d’Estaing políbil na krk a německy zvolal: „Sladké sny!“ „Cítila jsem se velmi špatně, byla jsem ponížená,“ říká Strackeová.

Jak - nepodařilo se mi odejít? To si moc nedovedu představit. Někdo ji držel? Jestli ono to celé nebude spíš tím, že se jí v životě nic moc nedaří, a tak si obviněním chudáka staříka, který už mluví trochu z cesty o "sladkých snech", potřebovala něco dokázat. A teď konečně neumře jako zcela anonymní, ale jako ta, kterou obtěžoval bývalý francouzský prezident, a snad bude spokojená.

Nejdřív se jí nepodařilo odtlačit jeho ruku, pak se jí nepovedlo odejít. Sakra, že by byl děda stále v takové kondici? A nebo je spíš Strackeová totálně neschopná, když se jí nedaří ani tak jednoduché věci? Bůhví, čeho všeho se od Valéryho ještě nedočkáme, až se strhne lavina dalších hrdinných obvinění po letech. To bude mít Valéry na stará kolena pěkné maléry. Možná větší, než účetní Ugo Fantozzi. Někdy lituju toho, že nejsem ženská. Jak krásně by se mi umíralo, kdyby mě někdo slavný poplácal po zadku, a já z toho vyrobil mezinárodní skandál.

Jiná německá borka se zase snaží dát svému životu smysl tím, že rodí doma vestoje a ještě se u toho natáčí a zveřejňuje to. Děcko sebou žuchne z výšky na zem jak žirafí plod, ale hlavně, že to té paní dělá radost. Nová doba. Staříkovi dnes neprojde ruka na zadku, ale porodní bungee-jumping je v pohodě.

"Podívejte se mezi nohy a slibte vagíně, co potřebuje," vybízí jistá reklama na tampony. Jak krásně by mi bylo, kdybych třeba mohl vést zasvěcené bodyworkshopy "Orgasmická žena" nebo kurzy "Sliby vagíně se maj plnit nejen o Vánocích". Což ale z titulu muže nemohu, protože o chlapy v tomto oboru není zájem. A o kurzy "Orgasmický muž" nebo "Slibte svému penisu jen to nejlepší" bohužel také ne.

Vaginální průmysl holt zažívá zlatou éru. Ale však ono zase jednou dojde na šulínka, až bude nejhůř.

PS: Přečtěte si také vynikající blog pana Hornera ke stejné otázce!

Autor: Michal Pohanka | sobota 23.5.2020 13:09 | karma článku: 41.01 | přečteno: 2808x

Další články blogera

Michal Pohanka

Zaměstnanecké benefity, kam se podíváš

Pojďme spolu trochu zabrousit do řeči zaměstnavatelů, kteří hledají pracanty. Vybral jsem pro vás nabídku jedné okresní nemocnice na pozici sanitář. Co nabízejí v inzerátu a jak je to ve skutečnosti?

1.6.2020 v 15:37 | Karma článku: 40.36 | Přečteno: 5547 | Diskuse

Michal Pohanka

Dokument, který zaujme nulovou výpovědní hodnotou, přestože by měl tolik co říct

Režisérka Eva Tomanová zpackala, co mohla. HIV pozitivní žena, která se zamiluje do sňatkového podvodníka, to je námět na román v obrazech, my však s úžasem sledujeme dokument o rodině Homolkových.

1.6.2020 v 10:13 | Karma článku: 26.50 | Přečteno: 1550 | Diskuse

Michal Pohanka

Ženu zabil krokodýl, kterého museli zastřelit. Chudák krokodýl!

V diskusi pod článkem o této tragické události se ponejvíce dočtete: CHUDÁK KROKODÝL! Co je to za lidi, kteří takhle uvažují? Takto zvrácené reakce dnes totiž nejsou něčím výjimečným.

10.5.2020 v 15:52 | Karma článku: 39.78 | Přečteno: 7458 | Diskuse

Další články z rubriky Ostatní

František Skopal

Kristus nepřišel zemřít na kříži!

Je doslova trestuhodné a nepochopitelné, jak mohou v lidech ještě v dnešní době některá náboženská dogmata doslova přehlušit a otupit jejich osobní schopnost zdravého úsudku a samostatného myšlení.

5.6.2020 v 15:59 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 44 | Diskuse

Ladislav Jakl

Přelétavost u pivovarů není vadou

České pivovarnictví prožívá nelehké časy. A mikropivovarnictví dvojnásob. No, možná by bylo namístě napsat desetinásob.

5.6.2020 v 14:24 | Karma článku: 7.91 | Přečteno: 176 | Diskuse

Lukáš Burget

Na černých životech záleží, ale na zákonech nikoli v USA, v Paříži, ve Vídni...

Po celém západním světě se chodí s cedulemi „Black Lives Matter“, což bych chápal jako relevantní heslo v době otrokářství, nikoli v 21. století. Záleží jim na smrti pana Floyda, nebo spíše jen na vlastní politické agendě?

5.6.2020 v 13:00 | Karma článku: 35.24 | Přečteno: 853 | Diskuse

Ladislav Kratochvíl

Jak naběračka převlékla kabát

V rodném pivovaru bylo zvykem, když byl přijímán do cechu sladovníků nový vyučenec, že kromě jiného dostal od nejstaršího vyučeného plecháč na pivo.

5.6.2020 v 11:41 | Karma článku: 14.42 | Přečteno: 312 | Diskuse

Jan Pavlík

Čekání na druhou vlnu

Kdo si počká, ten se dočká. Kdo nečeká, stejně ho to nemine a kdo čeká, vysedí vejce. Kdo si nepočká, uletí mu čas.

4.6.2020 v 21:56 | Karma článku: 9.68 | Přečteno: 331 | Diskuse
Počet článků 108 Celková karma 36.78 Průměrná čtenost 3078

Nejlepší bloger mezi účastníky kurzu Plavání pro nezaměstnané, bezdomovce, zrzky a dyslektiky. 

majkypink@seznam.cz

E-knihy: Soukromý brčko (nejhorší kniha všech dob)

Oblíbený citát: "Vestičky se letos nenosej..." (Světáci)

Budoucí oblíbený citát: "Roušky se letos nenosej." (život)

 

 

 

 

Najdete na iDNES.cz